Приведення рівня підготовки курсантів до стандартів НАТО

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з 2016 року триває робота з вивчення досвіду підготовки курсантів у країнах-членах НАТО. Активну участь в цьому актуальному напрямку приймають фахівці Наукового центру Повітряних Сил. На засіданні наукової секції (проблем розвитку, бойового застосування та озброєння авіації) НЦ ПС опрацьовуються питання організації підготовки фахівців льотних спеціальностей та операторів безпілотних авіаційних комплексів у Вищій офіцерській школі Повітряних Сил (WSOPS) Республіки Польща.

У результаті роботи визначено, що за стандартами НАТО військові льотчики мають ліцензії приватного пілота (PPL), комерційного пілота (CPL) та комерційного пілота багатомоторного літака (АCPL) (для льотчиків транспортної авіації). Тому у WSOPS курсанти льотних спеціальностей для отримання вказаних ліцензій проходять відповідну підготовку на першому, другому та третьому курсах.

Підготовка курсантів до стандартів НАТО

Результати роботи в даному напрямку спрямовані на формування пропозицій щодо зміни програм підготовки курсантів з метою забезпечення підготовки в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба сертифікованих фахівців та приведення рівня їх підготовки до вимог стандартів НАТО.

Науковий центр Повітряних Сил

Актуальнi напрями наукової та науково-технiчної дiяльностi

Огляд новiтнiх iноземних публiкацiй

Роздiл на переопрацюваннi.

Оголошення та новини наукової діяльності НЦ ПС