Винахідницька робота

Відомості про результати патентно-ліцензійної та винахідницької роботи

В університеті активно проводиться винахідницька робота. Протягом 2017 року винахідниками університету подано до Держпатенту України 55 заявок на корисну модель та отримано 55 патентів України на корисну модель.

Університет є постійним учасником Всеармійського конкурсу “Кращій винахід року”. За результатами конкурсу 2017 року зайняли:

  • І місце в номінації “Техніка військ протиповітряної оборони” – патент на корисну модель, поданий від імені авторського колективу Заслуженим винахідником України, доктором технічних наук, начальником науково-дослідного відділу наукового центру університету підполковником Коломійцевим О.В.;
  • ІІІ місце в номінації “Бронетанкова техніка та озброєння” – патент на корисну модель, поданий від імені авторського колективу старшим викладачем кафедри, кандидатом технічних наук підполковником Рогозіним І.В.;
  • ІІІ місце в номінації “Авіаційна техніка та озброєння” – патент на корисну модель, поданий від імені авторського колективу доктором технічних наук, професором кафедри працівником Збройних Сил України Кононовим Б.Т.
Винахідницька робота

Оголошення та останні новини наукової діяльності університету