НовиниНовини Кафедри філософії

Наукова робота – шлях до підвищення рівня знань з гуманітарних і суспільних дисциплін та уміння застосовувати їх на практиці

З метою пошуку та підтримки талановитої молоді, залучення її до вивчення, дослідження історії Голокосту, Благодійною організацією «Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації був проведений третій Всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідницьких проектів студентів, аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост».

Університет на конкурсі представляв курсант інженерно-авіаційного факультету Вячеслав Білий, з науковим проєктом «Події Голокосту на території сучасної Одеської та Миколаївської областей».

Підсумки конкурсу були підведені у лютому 2021 року. На жаль, представник університету не потрапив до шестірки учасників ІІI етапу конкурсу, але його праця була помічена та оцінена.

Курсант В. Білий був відзначений сертифікатом учасника та заохочувальним подарунком, книжкою Тімоті Снайдера «Чорна земля. Голокост як історія і застереження», від імені Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Бажаємо Вячеславу натхнення та успіхів в подальшій науково-дослідницькій роботі.

 

Попередній запис

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ

Наступний запис

ТИЖДЕНЬ СОЦІОЛОГІЇ В УНІВЕРСИТЕТІ!