НовиниНовини наукової діяльності

Науковий підхід до безпеки інформаційного суспільства

Курсант 3-го курсу Вікторія Сінько гідно представила наш університет у VI Всеукраїнській науковій конференції молодих вчених, студентів та курсантів «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства: лінгвістика, право, інформаційна безпека», що проводилася в Національній академії Служби безпеки України 1-го квітня 2015 року в місті Києві.

На конференції Вікторія виступила з доповіддю англійською мовою на тему «Implementing MOODLE in a contemporary educational environment» («Впровадження системи Moodle в сучасний освітній процес»), в якій презентувала сучасне інформаційне середовище MOODLE, що ефективно застосовується в університеті. Також вона приймала активну участь в обговоренні проблем комунікативних стратегій інформаційного суспільства разом з представниками дев’яти провідних вищих навчальних закладів та співробітниками практичних підрозділів Служби безпеки України.

На підсумковому засіданні курсант Сінько В.В. отримала сертифікат «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства: лінгвістика, право, інформаційна безпека» за активну участь у науковій конференції.

Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!

Науковий підхід до безпеки інформаційного суспільства.Науковий підхід до безпеки інформаційного суспільства.

Попередній запис

В університеті відсвяткували День сміху

Наступний запис

Освіта Слобожанщини та кіберпростір