Новини

Науково-практична конференція «СУЧАСНА ВІЙНА: ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТ»

30 червня 2017 року в університеті у відповідності до Плану воєнно-історичної роботи у Збройних Силах України на 2017 рік відбулася науково-практична конференція: «Сучасна війна: гуманітарний аспект».

Метою конференції є обмін науково-практичною інформацією з питань теоретико-методологічних основ дослідження війн та збройних конфліктів, безпеки як глобальної проблеми буття сучасного соціуму, соціально-психологічних та соціально-правових аспектів сучасних війн.

У ході пленарного та секційних засідань взяли участь співробітники і науково-педагогічні працівники 27 вищих навчальних закладів і наукових установ, фахівці з морально-психологічного забезпечення військових частин з 15 міст України.

Учасники науково-практичної конференції обмінялися досвідом та обговорили проблемні питання соціально-психологічних та соціально-правових аспектів сучасних війн та антитерористичної операції на сході України.

Результати роботи науково-практичної конференції будуть мати велике практичне значення у підготовці фахівців Збройних Сил та інших силових структур України.

Попередній запис

Інформаційні ресурси бібліотеки університету: аналіз використання, перспективи розвитку

Наступний запис

Відкритий кубок Харкова з кроссфіту «Kharkiv Athletic Chellenge»