Iндивiдуальнi новини НЦ ПСНовини наукової діяльності

Науково-технічна співпраця університету з Державним підприємством «Балаклійський ремонтний завод»

14 березня 2017 року група представників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у складі: заступника начальника університету з озброєння полковника Яценко К.Г., начальника факультету ППО СВ полковника Левагіна Г.А., начальника НДВ-8 НЦ ПС підполковника Печкіна А.М., ПНС НДВ-10 НЦ ПС пр. ЗС України Кулєшова О.В., СНС НДВ-10 НЦ ПС пр. ЗС України Батуріна О.В. перебувала на Державному підприємстві «Балаклійський ремонтний завод» Державного концерну «Укроборонпром». Від ДП «БРЗ» приймали участь: Шавикін Віталій Володимирович – директор; Заруцький Ігор Анатолійович – заступник директора; Вербіцкій Віктор Тимофійович – начальник технічного відділу.

Під час перебування в ДП «БРЗ» було проведено ознайомлення з матеріально-технічною базою підприємства та науково-технічними можливостями. Проведено нараду з питань організації науково-технічної співпраці в межах Меморандуму про співпрацю, що укладено між ХНУ ПС та ДП «БРЗ».

На нараді було розглянуто наступні питання:

  • обговорення та складення проекту плану науково-технічної взаємодії ХНУ ПС та ДП «БРЗ»;
  • розгляд можливості здійснення наукового супроводження робіт з модернізації зразків ОВТ ППО СВ;
  • планування проведення зустрічей керівного складу ДП «БРЗ» з представниками НЦ ПС ХНУ ПС з метою ознайомлення їх зі станом, організацією і технологіями виробництва та перспективами розвитку ОВТ ППО СВ;
  • участь в спільних міжнародних наукових проектах і обмін досвідом з питань модернізації зразків ОВТ ППО СВ;

застосування інших форм співпраці, у яких зацікавлені Сторони, в рамках чинного законодавства України.

Попередній запис

Практична складова навчання курсантів

Наступний запис

Харків зустрічає 5-й Потяг Єднання України