Індивідуальні новини ППО СВНовини

Навчати тому, що необхідно в бою

З метою якісної організації підготовки випускників курсів підвищення військової кваліфікації на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з командуванням та науково-педагогічним складом факультетів провідного навчального закладу проведено дводенні інструкторсько-методичні заняття з фахової підготовки.

Сьогодні війська очікують, а умови обстановки вимагають, що за відведений програмою підготовки час відібраний сержантсько-старшинський склад не лише здобуде необхідний рівень теоретичних знань, але й опанує практичними навичками управління застосуванням підрозділів у якості офіцерів первинної ланки.

Саме тому, основну увагу керівниками занять на місцях приділено методиці організації практичної складової індивідуальної та колективної підготовки слухачів курсів підвищення кваліфікації за відповідним фахом.

Викладачами кафедр факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ практично продемонстровано впровадження в освітній процес бойового досвіду застосування військ, набутого під час виконання завдань підрозділами ППО СВ в районі проведення антитерористичної операції. Крім того, з метою формування лідерських якостей курсантів-випускників,  представлено порядок їх підготовки та залучення до занять зі слухачами як інструкторів на навчальних напрямках.

Отже, в ході обговорення представлених на заняттях методики та порядку організації проведення занять, керівним складом факультетів та кафедр зазначено, що навчально-матеріальна база університету, наявні польові умови навчально-тренувальних комплексів факультетів дозволяють у повному обсязі здійснювати підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації за різними напрямками і, головне, навчати їх тому, що дійсно необхідно в реальному бою.

Попередній запис

Відбулося засідання Вченої ради університету

Наступний запис

Survival Game