Новини

Назустріч різдвяним святам з усім світом

Різдво у всьому християнському світі вважається одним з найяскравіших свят, коли всі, а не тільки малюки, чекають якихось неймовірних чудес і веселощів. Навіть затяті скептики в глибині душі сподіваються на Щось Зовсім Незвичайне І Чарівне, що змінить життя на краще. Це свято наповнює наші серця любов’ю, надією і теплом і робить нас кращими, добрішими і шляхетнішими. Наші співвітчизники завжди поважали Різдво і мають багато традицій, милих і близьких кожному українцю. Але сучасний світ долає кордони і збагачує нас новим досвідом.

Курсанти нашого університету взяли участь у Конкурсі на краще знання традицій та звичаїв святкування Різдва в англомовних країнах, який відбувся на останньому в 2017 році засіданні Speaking Club.

Команди показали себе не лише у виконанні різноманітних завдань, запам’яталися не тільки вмінням цікаво презентувати реалії життя країн, мова яких вивчається, а й виявилися неабиякими артистами – танцювальні та вокальні номери художньої самодіяльності не залишили байдужим жодного з присутніх.

Вболівальники підтримували свої команди гучними оплесками, підготовленими заздалегідь плакатами, активно змагались у окремому фан-конкурсі.

Авторитетне журі у складі керівництва університету та викладачів кафедри іноземних мов визначили переможців конкурсу: перемогу  розділили команди факультету радіотехнічних військ ППО та факультету ППО Сухопутних військ, приз за кращу новорічну газету отримали вболівальники факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіпції. Всім учасникам дісталися солодкі подарунки від Санта Клауса.

Попередній запис

Вітаємо переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року»

Наступний запис

Команда КВК університету вийшла до полу фіналу ліги КВК