Новини

Не старіють душею наші ветерани

На травневі свята особлива увага до наших ветеранів Другої Світової Війни,тим паче, що їх залишилось дуже мало і всім їм за 90 років.

Особовий склад університету з глибокою шаною і вдячністю запросив наших дорогих гостей провести ці дні в нашому колективі.

Святковий концерт, урочистий прийом начальника університету, покладання квітів на Меморіалі Слави та на висоті ім. маршала І.С.Конєва, а головне – увага і вдячність.

Серед гостей полковник А.В.Кунічкін, якому виповнилось 101 рік, полковник О.Д.Парахоніч йому виповнилось 91 рік, легенда нашого університету 95-річний полковник Я.С Шифрін.

Разом з нами у спогадах поринули у свою юність генерал-лейтенант П.М.Масалітін, генерал-майор М.О.Полуйко, полковник М.К. Тєрєхов, полковник П.О Пашенцев і всі ці днів вони були 18-25 річними юнаками, які сміливо приймали рішення і боронили нашу Батьківщину. Їх життя завжди буде служити прикладом мужності та героїзму у виконанні свого службового обов’язку для поколінь, особливо в наші дні коли ми після 70-ти років миру, який вони для нас відвоювали, знову боронимо незалежність нашої Держави і мир в Країні.

І ми впевнені, що будемо достойні їх подвигу і пам’яті загиблих.

Ми пам’ятаємо ! Ми перемагаємо! Ветеранам Слава!

Попередній запис

Пам’ятаємо – перемагаємо

Наступний запис

Турне Перемоги Святогорськ – Краматорськ