Новини

1 травня 2019 року на 60-му році після тяжкої та тривалої хвороби пішла з життя Голова первинної профспілкової організації працівників Збройних Сил України Харківського національного Університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба МАТУШЕВСЬКА Валентина Євгенівна

12.10.1959 – 01.05.2019

1 травня 2019 року на 60-му році

після тяжкої та тривалої хвороби пішла з життя

Голова первинної профспілкової організації працівників

Збройних Сил України Харківського національного

Університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

МАТУШЕВСЬКА Валентина Євгенівна

41 рік свого життя Валентина Євгенівна присвятила нашому університету, працюючи на відповідальних посадах від техніка кафедри, наукового співробітника Наукового центру Повітряних Сил до Голови первинної профспілкової організації працівників Збройних Сил України Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Валентина Євгенівна понад 10 років наполегливо працювала на посаді Голови первинної профспілкової організації працівників Збройних Сил України університету над покращенням соціального забезпечення та атмосфери у трудових колективах університету.

Ця визначна жінка зробила чимало благородних справ, її поважали за чуйність, щирість та доброту душі. Усі, хто працював і спілкувався з Валентиною Євгенівною, завжди цінували її порядність, широкий світогляд, чесність і принциповість, дружню повагу до колег, самовідданість у роботі. Незважаючи на велику завантаженість, завжди знаходила час, щоб уважно вислухати кожного, хто звертався до неї, навіть за життєвою порадою.

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, відповідальність та вагомий внесок в підвищення соціальної захищеності працівників Збройних Сил України університету Валентина Євгенівна неодноразово відзначалась нагородами та відзнаками від Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Харківського міського голови і керівництва університету.

Командування та особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким.

Вічна і світла пам’ять!

Командування університету

Попередній запис

Наша віра — боронить нашу душу. Наша духовна єдність – зміцнює нашу волю і бойовий дух

Наступний запис

Чемпіонат з армспорту серед вищих військових закладів освіти Збройних Сил України