Заходи бібліотекиЗаходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університету

НЕЗЛАМНІ КІБОРГИ

З 12 по 14 січня 2022 року у читальних залах бібліотеки університету пройшли години мужності “Незламні кіборги” до Дня пам’яті захисників Донецького аеропорту та усіх загиблих воїнів.

242 дні українські воїни мужньо боронили аеропорт, демонструючи усьому світу самовіддану любов до рідної землі, своєї країни, вірність громадянському обов’язку та побратимам.

У рамках заходів фахівці бібліотеки демонстрували присутнім презентацію “Кіборги – борці за волю”, в якій була відтворена узагальнена картина баталій, виявлені причини безпрецедентної стійкості захисників летовища, показано всю велич героїзму українських кіборгів, які самовіддано обороняли новий термінал ДАП.

Бібліотекарі також провели бібліографічні огляди постійно діючої книжкової виставки “Ніколи ми не звикнемо до болю”. В огляді літератури були представлені книги, які містять інтерв’ю оборонців летовища, десятки ексклюзивних фото з місця подій, коментарі військових та експертів з безпеки різних країн. Під обкладинкою книжок – непрості, але дуже важливі і правдиві історії про кіборгів, які вразили присутніх на заходах майбутніх офіцерів неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю. Недарма «кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах – “Люди витримали. Не витримав бетон”.

Дякуємо всім, хто повернувся та пам’ятаємо тих, хто навіки залишився у терминалі. Слава кіборгам, захисникам аеропорту!

Попередній запис

СКЛАДНІ ПОГОДНІ УМОВИ НЕ СТАЛИ ЗАВАДОЮ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ СВОЄЇ СПРАВИ, - У ЧУГУЇВСЬКІЙ НАВЧАЛЬНІЙ АВІАЦІЙНІЙ БРИГАДІ ПРОЙШЛИ ПЕРШІ КОМАНДИРСЬКІ ПОЛЬОТИ У 2022 РОЦІ.

Наступний запис

СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ПІЧУГІНА МИХАЙЛА ФЕДОРОВИЧА 04 лютого 1947 року – 15 січня 2022 року