Новини

Нова система харчування

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба створено всі необхідні умови для того, щоб курсант всебічно розвивався, почував себе повноправним членом єдиної армійської родини та не відчував дискомфорту у військовому середовищі. Це стосується всіх сфер життєдіяльності нашого вишу, у тому числі і нової системи харчування за Каталогом у курсантській їдальні нашого університету, яка введена в дію цього тижня та отримала максимально позитивні відгуки курсантів.

Вже сьогодні курсантам-кожедубівцям на вибір представлено різноманітний асортимент страв та нових продуктів харчування, у тому числі соки, гриби, овочі, фрукти, кисломолочні продукти, кондитерські вироби з нового значно розширеного каталогу продуктів з майже 400 найменувань. Нова система харчування дозволяє запровадити приготування страв за рецептами національної кухні народів світу.

Це суттєвий крок у реформуванні Збройних Сил України, підвищенні боєздатності, автономності нової Української армії, престижу військової служби та покращенні іміджу як в країні, так і за її межами.

Дякуємо за турботливе ставлення до захисників України!

Попередній запис

Вітаємо із захистом дисертації!

Наступний запис

«Дні НАТО» у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба