Новини

Новий навчальний рік розпочато!

Традиційно новий навчальний рік у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочався за участю представників керівництва Повітряних Сил Збройних Сил України. Особливу увагу було прикуто до аудиторії курсантів перших та випускних курсів. Адже саме вони є справжнім маркером якості освітньої та професійно-орієнтаційної діяльності нашого вишу, правильності обраного шляху розвитку та вдосконалення.

Заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Павло Зуєв націлив увесь колектив вишу на плідну та творчу освітню діяльність і висловив впевненість у тому, що потужний науково-педагогічний склад з честю виконає основне завдання університету по навчанню та вихованню справжніх фахівців військової справи, патріотів своєї рідної Батьківщини.

Особливим є сьогоднішній День знань для курсантів-першокурсників. Тому начальник університету генерал-майор Олександр Турінський, який особисто провів з ними вступну лекцію, наголосив: «Людина повинна постійно навчатися і розвиватися, нічого неосяжного для людини немає. Саме від нової генерації патріотів своєї держави залежить її успішне та безпечне майбутнє!».

А головним підсумком безпосереднього спілкування старших начальників з курсантською аудиторією стало усвідомлення та формування розуміння, що знання – це велика цінність і запорука успішного майбуття.

Попередній запис

Присягати Українському народові – це честь і велика відповідальність

Наступний запис

Невідомі сторінки історії авіації та протиповітряної оборони України відтепер в музеї університету