Новини

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ДЛЯ ЗАХИСТУ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ

– під такою назвою вперше в онлайн-режимі, враховуючи складну протиепідемічну ситуацію у державі, в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулась 16–та  МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ у форматі 25 вебінарів.

До керівництва роботою вебінарів були залучені: представники Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Повітряних Сил Збройних Сил України та інших військових формувань. До складу організаційного комітету конференції – представники Польщі, Швейцарії, Австрії, Болгарії та Румунії.

Метою конференції був обмін науковою інформацією з питань розвитку, застосування та забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України, удосконалення їх системи управління, розвитку та бойового застосування озброєння і військової техніки в інтересах захисту повітряного простору держави.

Конференція зібрала понад 2100 учасників, які представили 1068 доповідей. Обговорення результатів досліджень за різними напрямками, в тому числі розвитку воєнного мистецтва, розробки і впровадження новітніх технологій у озброєння та військову техніку, удосконалення способів їх бойового застосування було здійснено в онлайн-режимі з використанням платформи дистанційного навчання “Moodle”.

У представлених на конференції доповідях було розглянуто актуальні питання розвитку та впровадження в Збройних Силах України новітніх технологій, які в найближчій перспективі дадуть можливість досягти сумісності з Збройними Силами країн членів НАТО, дозволять виробити спільні підходи у вирішенні існуючих проблемних питань підготовки, застосування і всебічного забезпечення військ (сил) та визначити пріоритетні напрями подальшого розвитку Повітряних Сил та Збройних Сил України в цілому.

За підсумками вебінарів кращі доповіді, оформлені у вигляді наукових статей, можуть бути опубліковані в залежності від галузі наук у наукових журналах “Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України”, “Системи озброєння і військова техніка”, “Збірнику наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил” та збірнику наукових праць “Системи обробки інформації”, які входять до переліку фахових наукових видань України та міжнародних науковометричних баз.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо і в подальшому невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей для зміцнення обороноздатності нашої України!

Попередній запис

ЯКІСНА ПІДГОТОВКА – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

Наступний запис