НовиниНовини кафедри психології та педагогікиШкола лідерства

До Нового Року … днів

21 грудня, саме напередодні новорічних свят, учасникам тренінгу «Школи лідерства», який традиційно проходить на кафедрі психології та педагогіки, було запропоновано замислитися над таким питанням: чи встигли вони зробити протягом року те, що запланували?

З’ясувалося, що це стало лише поштовхом для того, щоб з’ясувати:
Як встигнути зробити все, що необхідно?
Що нам заважає виконувати роботу вчасно?
Де ховається вільний час?
Отже, цього разу темою тренінгу став тайм-менеджмент.

Під час тренінгових вправ курсанти мали можливість обмінятися власним досвідом з управління часом та визначенням пріоритетних справ. Крім того, учасникам тренінгу було запропоновано з’ясувати, які справи є важливими й терміновими та спланувати те, що необхідно завершити в цьому році, за допомогою відомої матриці Ейзенхауера.

Ще один метод з тайм-менеджменту ‒ метод Паретто ‒ допоміг встановити власну пропорцію зусиль та результатів відповідно до правила 20 × 80.

Наприкінці тренінгу відбулося урочисте підбиття підсумків мотиваційного проекту «Лідери серед нас!». Грамоти переможців отримали курсанти 135 навчальної групи Сергій Скубицький та Юлія Носик, а також курсанти 115 навчальної групи Артем Шайдаюк та Юлія Повстемська. Вітаємо переможців і до зустрічі в новому році!

Попередній запис

Дні інформації

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертації!