Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

О.Ф. Можайський – винахідник першого у світі літака

10 березня в читальному залі бібліотеки університету відбувся тематичний вечір «Можайський – винахідник першого у світі літака». Захід було приурочено до Дня народження О.Ф.Можайського – талановитого дослідника та винахідника в галузі літакобудування.

З цікавістю слухали курсанти розповідь бібліотекаря читального залу Ткаченко Олени Іванівни про життєвий шлях моряка-конструктора та нелегку долю його винаходу. Суперечлива інформація, яку надають різні вчені та історики про перший політ літака О.Ф.Можайського, залишила курсантам місце для роздумів.

Відеопрезентація, що супроводжувала вечір, надала можливість присутнім наочніше оцінити заслугу винахідника, що запропонував у 1878 році конструкцію літака, всі п’ять основних елементів якого притаманні сучасним літакам.

Геній Можайського на десятиліття випередив свою епоху. Наприкінці життя він так написав про себе: “Я бажав бути корисним своїй Вітчизні…”

Саме такий приклад відчайдушного служіння своїй справі є гідним для наслідування курсантами нашого університету у подальшому професійному розвитку.

Попередній запис

«Таємниці жіночого обличчя» - літературно-художня виставка

Наступний запис

Пахне сонцем і млинцями - нині Масляна з нами