Новини

ОБГОВОРЕННЯ ТА ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ З МАЙБУТНІМИ ОФІЦЕРАМИ

Потужною та інформативною стала зустріч курсантів – випускників з тимчасово виконуючим обов’язки начальника університету генерал-майором Віталієм ТЮРІНИМ та тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника університету з навчальної роботи Юрієм ДОЛГИМ , яка відбулася 12 січня 2022 року. Захід було організовано у форматі «питання- відповідь».

Генерал-майор Віталій ТЮРІН розпочав зустріч з нагородження сержанта Ярослава ВАСЮТИ курсанта 5 курсу факультету зенітних ракетних військ університету, за значний особистий внесок у розвиток військового спорту, старанність, високу професійну майстерність проявленні під час Чемпіонату Світу серед військового аеронавтичного пятиборства та зайняття🥈 ІІ місця, цінним подарунком – наручним годинником від командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Миколи ОЛЕЩУКА.

Під час зустрічі були обговорені нагальні питання, які мали місце щодо організації та підготовки курсантів до державних екзаменів. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету зазначив, що завчасна якісна підготовка до іспитів залежить від кожного з вас. Адже майбутні офіцери мають бути вмотивованими та підходити з високою відповідальністю до виконання будь яких поставлених завдань. Зокрема, одним із напрямків дискусії було акцентовано на рівень фізичної підготовки. Безумовно, щоб показати відмінні та добрі результати на екзамені потрібно тренуватися вже заздалегідь.

На завершення заходу, генерал – майор Віталій ТЮРІН виразив впевненість, що до Лав Збройних Сил України прийдуть не просто офіцери, а кваліфіковані спеціалісти – фахівці своєї справи, які будуватимуть армію за новітніми стандартами НАТО, використовуючи набутий досвід у рідному університеті.

Попередній запис

Шановні українські воїни! Дорогі друзі! Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим!

Наступний запис

СКЛАДНІ ПОГОДНІ УМОВИ НЕ СТАЛИ ЗАВАДОЮ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ СВОЄЇ СПРАВИ, - У ЧУГУЇВСЬКІЙ НАВЧАЛЬНІЙ АВІАЦІЙНІЙ БРИГАДІ ПРОЙШЛИ ПЕРШІ КОМАНДИРСЬКІ ПОЛЬОТИ У 2022 РОЦІ.