Індивідуальні новини ІАФ

Офіцера Харківського національного університету Повітряних Сил нагороджено почесною відзнакою

Особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пишається і поздоровляє старшого лейтенанта Михайла Лещенко з отриманням Почесної шаблі відзнаки Коледжу Королівських ВПС Кранвелл.

Проходячи навчання на інженерно-авіаційному факультеті університету Михайло Лещенко завжди відрізнявся своєю наполегливістю та прагненням до оволодіння знаннями, вмінням та навичками майбутньої професії військового авіаційного інженера. Він завжди був взірцем та користувався великим авторитетом серед інших курсантів. Завжди був активним у суспільному житті університету. Ці особисті якості і надали змогу Михайлу вибороти можливість випробувати себе у навчанні на курсі базової офіцерської підготовки Королівських ВПС у Великій Британії.

Щиро вітаємо Михайла з отриманням Почесної шаблі, відзнаки Коледжу Королівських ВПС Кранвелл та бажаємо йому невичерпних сил і наснаги, великого особистого і родинного щастя, міцного здоров’я, нових здобутків у подальшому відродженні авіації України та розбудові нашої вільної і процвітаючої держави.

Рівняймось на кращих у навчанні та підготовці!

Попередній запис

Культурно-просвітницька робота на інженерно-авіаційному факультеті

Наступний запис

Черговий етап відбору для навчання за кордоном