НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Олімпіада з педагогіки

Доброю традицією на кафедрі психології та педагогіки стало розпочинати новий рік із організації та проведення олімпіад за різними навчальними дисциплінами.

25 січня відбулася олімпіада з педагогіки. В олімпіаді взяли участь курсанти 3–го та 4–го курсів спеціальності «Виховна та соціально-психологічна робота у підрозділах, на кораблях (за видами ЗС)».

Результати в цьому році такі.

Перше місце поділили курсанти 145 навчальної групи Олександр Лобойко та 135 навчальної групи Юлія Носик.

Друге місце з невеликим розривом у кількості балів посіли курсанти 145 навчальної групи Владислав Гелуненко та Едуард Бегімов.

Третє місце поділили між собою курсанти 145 навчальної групи Володимир Черкашин, Олександра Черниш та курсант 135 навчальної групи Катерина Шляхова.

За результатами олімпіади буде сформована команда, яка представлятиме Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у другому турі, який буде проходити у Національному університеті «Львівська політехніка».

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо їм наступних перемог!

Попередній запис

«ФОРСАЖ» – звітує на здобуття звання «ЗРАЗКОВИЙ»

Наступний запис

Проходження курсу навчання особливостям конструкції та експлуатації вертольоту Мі-2МСБ науково-педагогічними працівниками льотного факультету університету в акціонерному товаристві «Мотор Січ»