НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Осінній марафон психотехнологій

27 жовтня курсанти університету взяли участь у ІІ міжрегіональній науково-практичній конференції з професійного вдосконалення психологів «Харківський осінній марафон психотехнологій», що відбувся у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.

Курсанти відвідали майстер-клас Ії Гордієнко-Митрофанової, доктора психологічних наук, на якому вони за допомогою метафоричних асоціативних карт визначали свої актуальні переживання і потреби та відповідали на питання з самоідентифікації «Хто Я для себе?», «Хто Я для інших?».

Ряд позитивних емоцій і творче натхнення викликав у учасників майстер-клас Наталі Євдокимової, де вони спробували на практиці як працює психотерапевтична техніка ЕБРУ (малювання на воді).

В ході конференції курсанти мали змогу ознайомитися з психотехнологіями, які широко використовуються сучасною науковою спільнотою. Особливий інтерес викликав гіпноз, представлений відомим харківським гіпнологом, президентом Незалежної асоціації психотерапевтів Олександром Даніловим, авторські техніки клієнт-центрованої психотерапії доктора психологічних наук Олександра Кочаряна, а також символдрама та апарат релаксації, які презентував доцент Інститута психосоматики та психотерапії (м. Потсдам, Германія) Яків Обухов-Козаровицький.

Участь у марафоні психотехнологій дозволила курсантам розширити власні знання, зорієнтуватися у сучасних напрямках психотерапії та психотехніках, оволодіти практичними навичками та обмінятися досвідом зі своїми цивільними колегами.

Бажаємо майбутнім фахівцям з морально-психологічного забезпечення професійного зростання та великих звершень на шляху їхнього самовдосконалення!

Попередній запис

Подивись в обличчя своїй агресії

Наступний запис

Наукова спадщина університету. Видатні імена