Новини

Особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба висловлює жаль стосовно рішення Мелітопольського міського районного суду щодо не визнання загибелі командира військового транспортного літака ІЛ-76МД Олександра Бєлого результатом російської агресії.

Ми всі пам’ятаємо страшну ніч із 13-го на 14 червня 2014 року, коли військово-транспортний літак Збройних Сил України ІЛ-76 було збито при заході на посадку в Луганський аеропорт. Літак повинен був доставити боєприпаси, продукти, а також підкріплення українським військовослужбовцям, які перебували в оточенні сепаратистів та російських військових. У результаті трагедії загинуло 9 членів екіпажу літака та 40 військовослужбовців десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

Важливість цієї справи усвідомлюється не тільки українським суспільством, але всією міжнародною спільнотою, яка допомагає та підтримує нашу країну під час неприкритої військової агресії з боку Російської Федерації. Проте таке рішення суду, на нашу думку, може негативно вплинути на віру у справедливість усіх захисників України та членів їх сімей

Але, незважаючи на це, героїчний подвиг українців, які віддали своє життя в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, назавжди залишиться в наших серцях та увійде в історію як приклад патріотизму та відданості Вітчизні!

Слава Героям України!

 

 

Попередній запис

Регіональна міжвузівська олімпіада з математики серед вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству оборони України та Міністерству внутрішніх справ України

Наступний запис

Прем’єрний показ фільму «Крим. Оточені зрадою»