НовиниНовини ЗРВ

Освоєння сучасних технологій зв’язку – крок до їх впровадження у зразки зенітного ракетного озброєння

З 18 по 22 березня на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба представниками ТОВ “Радіо Сатком Груп” за технічної підтримки Східного територіального управління Національної Гвардії України проведено курс операторів зв’язку з використанням сучасних радіостанцій УКХ-діапазону Harris RF-7850M-HH, RF-7800V-HH.

Провідні спеціалісти-інструктори ТОВ “Радіо Сатком Груп” Станіслав Глушко і Олександр Гуназа провели систему тренінгів, у ході яких курсанти факультету зенітних ракетних військ та представники Східного територіального управління Національної Гвардії України засвоїли режими роботи радіостанцій Harris RF-7850M-HH, RF-7800V-HH, порядок створення мереж з фіксованою частотою та псевдовипадковою перебудовою робочої частоти, особливості обміну повідомленнями за допомогою Tac Chat, порядок програмування радіостанцій та отримали навички практичного використання радіостанцій для вирішення типових та нестандартних задач, що виникають при плануванні та експлуатації системи зв’язку. Особливу увагу було приділено сучасним формам зв’язку з використанням технології TDMA, та мережам, що самоорганізуються (MANET).

За результатами вихідного контролю курсанти, які навчаються за спеціалізацією радіоелектронні засоби інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами Повітряних Сил, отримали сертифікати про успішне закінчення курсу операторів зв’язку з використанням радіостанцій Harris УКХ-діапазону.

Освоєння випускниками факультету зенітних ракетних військ сучасних технологій зв’язку – крок до їх впровадження у зразки зенітного ракетного озброєння та запорука організації ефективного управління зенітним ракетним озброєнням!

Попередній запис

Третій Харківский напівмарафон «Kharkiv Half Marathon-2019»

Наступний запис

Відкритий діалог ТВО начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба генерал - майора Олександра ТУРІНСЬКОГО з курсантським складом