НовиниНовини Льотного факультету

Отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» курсантами льотного факультету

З 30.01 по 14.02 курсанти льотного факультету Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба складали комплексні екзаменаційні державні іспити для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», які складалися з теоретичної та практичної частини.

Особовий склад показав високий рівень знань під час теоретичної складової та зуміли підтвердити вміння та навички повітряної навігації, бойового застосування літальних апаратів, наведення та управління польотами, а також  морально-психологічного забезпечення особового складу на практичній складовій екзамену.

Особливо відзначилися, солдат Юрій Устянівський, солдат Дмитро Панченко які показали не лише високий рівень володіння матеріалом за фахом, а й  вміння діяти в ситуаціях максимально наближених до бойових.

Також в кращий бік головою екзаменаційної комісії генерал-лейтенантом Павлом Зуєвим були відмічені сержант Лев Левченко, солдат Олександра Черниш, а 9 курсантів підтвердили своє право на отримання  диплому з відзнакою.

Вітаємо Всіх курсантів з отриманням  наукового ступеня, бажаємо успіхів в подальшій службі та нових досягнень у навчанні!

Попередній запис

Вдалий виступ "Кожедубівців" за збірну Повітряних Сил на міжнародній спартакіаді

Наступний запис

Випускники Військового коледжу сержантського складу університету поклялись не зрадити сержантському корпусу та бути професіоналами найвищої категорії