Новини

Отримання зброї – славна традиція українського воїнства

Серпень в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба видався багатий на визначні та знаменні події. Не менш важливий урочистий ритуал – вручення зброї молодому поповненню відбувся і сьогодні, напередодні  Військової присяги на вірність Українському народові.

Згідно наказу начальника університету курсантам було передано особиста зброя, з якою вони пройдуть усі роки навчання в університеті. Ця  урочистість є важливою подією у житті кожного військовослужбовця. Вона символізує зв’язок поколінь захисників української землі, шанобливе ставлення до зброї, вміле володіння нею та особисту відповідальність одночасно.

Привітав молодих воїнів із знаменною подією начальник вишу генерал-майор Олександр Турінський : «Сьогодні ви стаєте на захист нашої Вітчизни. Нехай цей час стане для вас справжньою школою мужності, стійкості духу, морального і фізичного загартування. Зброя, яку сьогодні берете в свої руки, символізує довіру Українського народу до Вас. Бажаю вам в подальшому виправдати довіру і з честю та гідністю виконувати свій обов’язок».

На завершення урочистостей всі першокурсники у складі своїх підрозділів пройшли урочистим маршем, продемонструвавши гарні навички зі стройової підготовки, як для вчорашніх школярів. Попереду курсантів чекає чимало випробувань, адже вони обрали почесну і нелегку професію – захисника Вітчизни.

Кожен курсант, стоячи в строю зі зброєю в руках, усвідомлював всю повноту відповідальності, що лягає на його плечі. Цей урочистий день вручення зброї запам’ятається і залишиться в молодих серцях назавжди.

Шановні першокурсники! Зброя  – це символ мужності, гідності, відповідальності та слави. В усі часи зброєю захищали своє життя, свою Батьківщину, незалежність своєї країни. На зброї присягали, її шанували, берегли, нею пишалися. Тож, вітаємо вас з цією визначною подією та бажаємо добре усвідомлювати істину: воїн без зброї – не воїн!

Слава Україні!

Попередній запис

України найкращі сини

Наступний запис

Проведення навчально-методичного збору з керівним складом та науково-педагогічними працівниками університету