НовиниНовини ЗРВНовини кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління ЗРК та системами зенітних ракетних військ

Озброєння зенітних ракетних військ у надійних руках

З 30 вересня по 5 листопада з курсантами третього курсу факультету зенітних ракетних військ проведено перше в їхньому житті тактико-стройове заняття на штатному озброєнні зенітних ракетних військ.

Протягом тижня курсанти вперше самостійно відпрацьовували визначені стандарти підготовки щодо переведення зразків ОВТ зенітних ракетних військ з похідного положення у бойове та навпаки. Значну увагу приділено актуальним за досвідом операції Об’єднаних сил питанням охорони колони на марші, відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп противника та бойової роботи на робочих місцях операторів ЗРС С-300П, ЗРК “Бук-М1”, ЗРК С-125М1 та ЗРК С-300В1 відповідно до спеціалізації підготовки курсантів.

Зі слів керівника занять – начальника кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ: практичне відпрацювання стандартів підготовки – запорука своєчасного здійснення маневру у новий позиційний район для виконання бойового завдання.

Попередній запис

Виховання через активне дозвілля

Наступний запис

Війську козацькому – слава!