НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльностіТематичні виставки

І оживає дух козацький

14 жовтня — особливий день, коли переплітаються релігійне та державне, народне та військове: День українського козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці, річниця створення Української Повстанської Армії, День захисника України.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

До Дня українського козацтва бібліотека університету підготувала книжкову виставку «І оживає дух козацький», під час проведення якої відвідувачі мають змогу згадати історію українського козацтва, дізнатися про життя та діяльність видатних українських гетьманів, зрозуміти яким чином світлий образ Пресвятої Богородиці допомагав славетним синам України. Література, представлена на експозиції надає можливість отримати ґрунтовну інформацію про українських вояків від княжої доби до сьогодення.

Українське козацтво не зникло. І сьогодні існує безліч козацьких організацій, таборів, загонів. Чисельні представники нинішнього козацького руху стоять на захисті нашої землі у зоні АТО. Дійсно, оживає дух козацький!

Попередній запис

Військова метрологія

Наступний запис

Участь у всеукраїнській студентській науковій конференції «Філософія і право»