НовиниНовини наукової діяльності

Ознайомлення курсантів ХНУПС з роботою підприємств міста Харкова

У 2016 році в рамках науково-технічного співробітництва університету з підприємствами оборонно-промислового комплексу міста Харкова з метою участі фахівців підприємств у науковому супроводженні, розробки, модернізації, випробуванні і впровадженні високотехнологічних систем ОВТ, та підготовки військових фахівців для їх експлуатації, ремонту і застосування було проведено ознайомлення курсантів університету з роботою підприємств.

Під керівництвом науково-педагогічних працівників університету. курсанти відвідали виробниче підприємство Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, Державне авіаційне виробниче підприємство “Харківський авіаційний завод”, Державне підприємство Міністерства оборони України “Чугуївський авіаремонтний завод”, Харківський регіональний структурний підрозділ державного підприємства обслуговування повітряного руху України “Украерорух”, 115 Бронетанковий завод, Державне підприємство “Завод ім. В.О. Малишева”, ПАТ “АВІАКОНТРОЛЬ”

Для проведення експериментальної перевірки отриманих результатів наукових досліджень на виробничих потужностях підприємств, на них проходить стажування, виробнича, ремонтна та навчальна практика курсантів університету.

Попередній запис

Тактико-спеціальні навчання

Наступний запис

Моє покликання-космос