Новини

Пам’ять – наче квіти на броні…

8 та 9 травня 2019 року військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та члени їх сімей взяли активну участь у заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення, в урочистостях, присвячених 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відбулися на Меморіальному комплексі Слави у Лісопарку та на Меморіальному комплексі «Висота маршала І.С.Конєва».

У ці дні увесь світ схиляє голови перед борцями проти нацизму та відзначає перемогу у Другій світовій війні. Разом з цим ми відзначаємо Першу хвилину миру. 74 роки тому на неї чекали народи майже усього світу, народи, які боролись за цю хвилину з 1939-го по 1945-й рік…

Ми всі маємо мрію. Що і у нас, у визвольній війні, яку веде український народ на сході нашої держави проти російського агресора, теж незабаром буде перша хвилина миру. Ми схиляємо голови над тими, хто поліг на полі  бою, хто не дожив до наших днів. Слава нашим батькам і дідам, слава сьогоднішнім захисникам України. Слава Україні!

Пам’ять серця…

Пам’ять сивини…

Пам’ять тих, що

Не прийшли з війни,

Пам’ять – наче квіти на броні..

Попередній запис

Віддання почесті героям

Наступний запис

Один за всіх і всі за одного!