Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини Кафедри філософії

ПАМ’ЯТАЄМО – ПЕРЕМАГАЄМО!

8 й 9 травня Україна, разом зі світом, відзначає День перемоги над нацизмом, вшановує подвиг тих, хто захищав життя, та схиляє голову, згадуючи про жертв війни!

Друга світова війна була найбільш кривавою і жорстокою в історії. У ній загинуло від 50 до 85 мільйонів людей.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. У лавах армій країн антигітлерівської коаліції воювало близько  6 млн. 250 тис. українців. У 1945 р. українець Олексій Берест підняв прапор Перемоги над Рейхстагом, а українець Майкл Стренк – на Іодзіма.

Сьогодні українці, як і в роки Другої світової війни, протистоять агресору! Як і 75 років тому, МИ ЗАХИЩАЄМО РІДНУ ЗЕМЛЮ, БОРОНИМО СВОЄ ПРАВО ВІЛЬНО ОБИРАТИ МАЙБУТНЄ!

Повага до минулого, де воїни відстояли життя для майбутніх поколінь, – це також наша пам’ять. Справою честі та справою військової традиції є наше знання про Другу світову. ПАМ’ЯТАЄМО – ПЕРЕМАГАЄМО! Під цим гаслом 6 травня між збірними командами факультетів, а також представниками коледжу сержантського складу пройшов онлайн-турнір до Дня Перемоги на знання історії Другої світової війни. Проведення якого було забезпечено кафедрою філософії та бібліотекою університету, за активної підтримки інформаційно-обчислювального центру та клубу.

Турнір розпочався з тематичного виступу підготовленого співробітниками бібліотеки. Далі була боротьба. Всі команди продемонстрували високий рівень підготовленості, але крім знань для перемоги важливою була швидкість. Переможцями стали: команда льотного факультету – 1 місце, команда факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони – 2 місце, команда факультету зенітних ракетних військ – 3 місце.

Сьогодні ми змагаємося інтелектуально, аби завтра, використовуючи наші знання, гідно подовжити справу захисту Вітчизни!

Попередній запис

Берегиня роду і народу

Наступний запис

Берегиня роду і народу