Новини

«ПАМ’ЯТАЄМО… СУМУЄМО… СПІВЧУВАЄМО!»

28.05.1934 – 14.06.2021

 

Командування Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

з глибоким сумом повідомляє, що на 87 році життя, 14 червня 2021 року помер генерал-лейтенант УРЛІН Ігор Борисович, видатний військовий діяч,

чиє життя тісно пов’язане з  нашим навчальним закладом.

 

За багато років військової служби у Збройних Силах генерал-лейтенант УРЛІН Ігор Борисович пройшов шлях від курсанта Рязанського артилерійського училища до начальника Харківського вищого командно-інженерного училища ракетних військ (1981-1990 рр.), правонаступником якого є наш навчальний заклад. Більшу частину свого життя він присвятив благородній справі – служінню Батьківщині та відіграв велику роль у реформуванні, розвитку вищої військової освіти, підготовці науково-педагогічних кадрів, висококваліфікованих спеціалістів для Збройних Сил.

Нагороджений орденом Червоної Зірки, «За Службу Батьківщині в Збройних Силах» ІІ та ІІІ ступеня;  медалями та відомчими відзнаками.

Ігор Борисович по праву вважається людиною, яка завжди мала активну громадську позицію, наполегливо навчала та виховувала молодь, спрямовувала та мотивувала нові покоління курсантів нашого славетного навчального закладу на досягнення головної мети –  надійного захисту  незалежності та територіальної цілісності кордонів України.

У нашій пам’яті і в наших серцях Ігор Борисович завжди залишиться справжнім професіоналом своєї справи, досвідченим керівником, чудовим викладачем, прекрасною людиною, життя та професійна діяльність якого була і залишиться прикладом самовідданого служіння Батьківщині.

Командування та особовий склад університету щиро поділяють біль втрати родини покійного і висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять!

Прощання з Ігорем Борисовичем відбудеться 16 червня 2021 року з 11.45 до 12.30 за адресою: м. Харків, вулиця Сумська, 77/79 (центральний хол 1-го поверху головного навчального корпусу  ХНУПС).

Церемонія поховання проходитиме 16 червня 2021 року о 13.00 на цвинтарі № 13, м. Харків, вулиця Пушкинська, 108.

Командування університету

Попередній запис

Чемпіонат Збройних Сил України зі спортивного орієнтування

Наступний запис

НАТО - МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ!