Новини

ПАМ’ЯТІ ДВАДЦЯТИ ШЕСТИ…

#ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ

В цей день вони не повернулися з польотів…Всі талановиті хлопці, перспективні льотчики, з неймовірною жагою до неба та любов’ю до авіації.
Через рік – спогади, квіти, траурні урочистості, замість довгоочікуваного офіцерського випуска… Багато фотографій, де пам’ять – наполовину чорно-біла, наполовину кольорова. Але в наших з вами силах зробити її живою, не забронзовілою.
Вдивляючись в кожне обличчя на фото, схиляємо голови в пам’ять про військовослужбовців, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок.
Ми пам’ятаємо кожного…Сьогодні, завтра, завжди!
Солдат ДУДЛА Артем Михайлович, 06.2.1999 р.н. – майстер з приколів: відрізнявся тонким почуттям гумору та здатністю до жартів, чим згуртовував весь колектив. Закінчив Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» у 2016 році. Ерудований, цікавий співрозмовник. Багато часу приділяв заняттям спорту. Мав повагу як серед командирів та педагогів, так і товаришів, завдяки вмінню спокійно та врівноважено приймати рішення.
Солдат ПОМЕРАНЦЕВ Андрій Андрійович, 12.12.1994 р.н. – дослідник чистої природи: пройшов десятки, якщо не сотні кілометрів горами України. Захоплювався туризмом. Випускник Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 2014 року. Займався спортом, жваво цікавився технікою. Характер мав спокійний, стриманий.
Солдат РОСПОТНЮК Андрій Юрійович, 15.08.1999 р.н. – справжня душа компанії, легко знаходив спільну мову будь з ким. Закінчив Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у 2016 році. У своєму характері поєднував мужність та доброту, мудрість та готовність прийти на допомогу друзям. Вправний виконавець складних гімнастичних елементів як на землі, так і пірнанні у воду. Прагнучи створити гармонію між тілом і духом, захоплювався паркуром. Мріяв продовжити сімейну династію.
Старший солдат СКОРОБОГАТЬКО Євген Іванович, 27.11.1993 р.н. – «геній штабної культури» – так називали його командири за оперативність, злагодженість, пунктуальність. Закінчив Терпіннівський колегіум “Джерело”, Мелітопольської районної ради, Запорізької області у 2010 році. Вірний та надійний друг, не відмовляв нікому у підтримці та допомозі. Вимогливий до себе та оточуючих, був дуже уважний до кожної деталі. Спілкувався на «ти» з автомобільною технікою.
Солдат СТУДИНСЬКИЙ Дмитро Віталійович, 15.11.1999 р.н.- справжній еталон фізичних та розумових здібностей. Відмінно та старанно навчався. Обожнював читати. Командири згадують його як спокійного, врівноваженого, тактовного курсанта.
Солдат ХОМ’ЯЧУК Максим Володимирович, 19.02.1999 р.н. – завзятий поціновувач традиційної чоловічої риболовлі. Закінчив Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області у 2016 році. Захоплювався фантастично-науковою літературою. Майстерно працював з паяльником.
Сержант КОРЧОВСЬКИЙ Роман Олександрович, 14.05.1999 р.н.- відповідальність на першому місці – дуже принциповий командир, природжений лідер. Випускник Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2016 року. Постійно піклувався про ввірений йому особовий склад. З дитинства марив авіацією, мріяв літати. Кандидат на отримання золотої медалі, спортсмен.
Солдат ОЛАБІН Володимир Вадимович, 09.11.1999 р.н. – «доброзичливий та відважний», згадують про нього друзі. Дуже щира, усміхнена людина. Завзятий автомобіліст. Постійно займався спортом. Мріяв продовжити сімейну династію.
Згідно указу Президента України від 06 жовтня 2020 року № 421/2020 «Про нагородження медаллю «За військову службу Україні»», курсанти нагороджені медаллю «За військову службу Україні» за самовіддане служіння Українському народові та зразкове виконання службового обов’язку (посмертно).
Проєкт підготовлений у відділі МПЗ університету.
Попередній запис

В ЦЕЙ ДЕНЬ ВОНИ НЕ ПОВЕРНУЛИСЯ З ПОЛЬОТІВ… ПАМ’ЯТІ ДВАДЦЯТИ ШЕСТИ

Наступний запис

МИ ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНОГО… СЬОГОДНІ, ЗАВТРА, ЗАВЖДИ!