Заходи в університетіНовини освітньої діяльності

Партнерство заради миру

Традиційно на початку літа в нашому університеті  проходили семінарські заняття для науково-педагогічних працівників з питань посилення спроможностей у галузі розробки та викладання навчальних дисциплін програми НАТО  «Партнерство заради миру».

До проведення занять були залучені представники Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій з питань безпеки програми НАТО «Партнерство заради миру».

Заняття та обговорення проходили в конструктивній дискусії та обміном інформації і досвіду, який напрацьований за багаторічну історію існування Альянсу, що, безумовно, сприятиме поліпшенню якості викладання та підготовки військових фахівців з урахуванням стандартів НАТО.

В дні проведення семінару до університету завітав та брав участь в заняттях військовий аташе з питань оборони при посольстві Німеччини в Україні Крістіан Фарконде.

Проведення семінару не обмежелось заняттями, гості мали можливість ознайомитись з університетом, його матеріально-технічною, тренажерною базою, відвідали музеї університету та ознайомились з містом.

Загалом обидві сторони отримали позитивні враження та висловили сподівання у подальший співпраці.

Попередній запис

Ряди рекордсменів поповнюють «кожедубівці»

Наступний запис

Крилата мрія