НовиниНовини Льотного факультету

Передовий досвід минулих поколінь

        2 серпня 2015 року з нагоди професійного свята Дня Повітряних Сил Збройних Сил України відбулась зустріч курсантів льотного факультету з ветераном Збройних Сил України, військовим льотчиком – інструктором  1 – го класу, полковником у відставці Литвинчуком Миколою Іллічем.

В ході зустрічі Микола Ілліч розповів молодим авіаторам про систему підготовки військових льотчиків в історичному та сучасному етапах розвитку. Також у своїй розповіді згадав про цікаві моменти з власної біографії та службової діяльності, про зустріч з тричі Героєм Радянського Союзу маршалом авіації Іваном Кожедубом, зупинився на питаннях створення Харківського інституту льотчиків, Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та проблемах історії, сучасності і перспектив розвитку Повітряних Сил як виду Збройних Сил України.

Курсанти із задоволенням слухали розповідь ветерана та з великою вдячністю сприйняли поради та настанови досвідченого військового льотчика.

Наприкінці зустрічі всі присутні переглянули демонстраційні відеоролики про льотний факультет та Повітряні Сили Збройних Сил України. Завершився урочистий захід фотографуванням курсантів з ветераном Збройних Сил на добру згадку про цікаву і незабутню зустріч.

 

 

Попередній запис

В університеті пройшли урочистості з нагоди 11-ої річниці Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

Наступний запис

Відбулася науково - практична конференція