НовиниНовини ППО СВ

Перемога – як результат щоденної наполегливої праці!

В період з 11 по 15 вересня 2019 року зведений розрахунок факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ нашого університету взяв участь у конкурсі на кращу обслугу зенітної установки ЗУ-23 Збройних Сил України, який пройшов на загальновійськовому полігоні Сухопутних військ, с.Тучин.

Представляли Харківський національний університет  Повітряних Сил Івана Кожедуба кращі курсанти факультету: Вадим Деркач, Владислав Заріцький, Єгор Корнієнко,Сергій Кучманюк, Олександр Мураховський та  Кирило Шептуха.

Наші зенітники змагалися з кращими розрахунками Сухопутних військ Збройних Сил України, Десантно – штурмових військ та Національної гвардії України, які мають досвід участі в АТО та ООС.

Метою проведення конкурсу стало підвищення зацікавленості особового складу у поглибленні свого професійного рівня, набуття твердих практичних навичок у володінні озброєнням і військовою технікою, організації бойових дій та їх всебічному забезпеченні.

В ході запеклої боротьби зведений розрахунок нашого вишу показав кращий рівень теоретичних знань та практичних навичок у володінні озброєнням та військовою технікою, здобувши впевнену перемогу у двох з трьох номінацій (військово-професійна підготовка та зенітний біатлон)  й заслужено зайняв перше місце у Конкурсі!

Крім того, викладацький склад факультету ППО СВ ХНУПС отримав можливість практично оцінити  рівень своєї роботи у  підготовці курсантів  незалежними фахівцями та намітити шляхи її покращення. А курсанти не тільки здобули практичні навички у підготовці до застосування та володінні озброєнням та військовою технікою в умовах наближених до реальних, але в котрий раз підтвердили високий рівень підготовки в Харківському  національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба!

Попередній запис

Будеш, батьку, панувати, поки живуть люди…

Наступний запис

Закон і випадок