Новини

ПЕРЕМОГИ – ПІД ЯЛИНКУ!

Найкращим подарунком під час святкування Новорічних та Різдвяних свят для Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба стала серйозна спортивна перемога нашого курсанта Антона РОМАНЕНКА, представника випускного курсу інженерно-авіаційного факультету у Чемпіонаті Харківської області з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів, який відбувся напередодні на базі ДЮСШ «ХТЗ». Виборовши перемогу та встановивши особистий рекорд на дистанції біг на 3000 м з результатом 8,50, наш спортсмен не залишив жодного шансу конкурентам, серед яких були найсильніші легкоатлети області.

Також у змаганнях взяли участь курсанти інших факультетів університету, які, порадував вболівальників гарним бігом, показали свої найкращі результати.

Вітаємо спортсменів та тренерів з високими результатами! Бажаємо витримки під час тренувань і великих звершень у наступних змагальних сезонах всеукраїнського і міжнародного масштабу!

Попередній запис

З ПРИЙДЕШНІМИ НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ ВАС ВІТАЄ КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ «ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ І СПОРТУ!».

Наступний запис

ОСНОВНІ ЗАСАДИ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ В УНІВЕРСИТЕТІ