Новини

ПЕРЕМОГИ ТА ЗДОБУТКИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

Кожен день освітнього процесу у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба спрямований на залучення талановитої молоді до активної наукової діяльності, пошуку нових можливостей для творчого самовираження, знаходження та закріплення різних професійних навичок. Досвідчені  викладачі, використовуючи інноваційні методики навчання при підготовці   фахівців, допомагають курсантам здійснювати перші кроки у науці та спонукають до участі в різноманітних олімпіадах, семінарах та конференціях.

Щороку з метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у Харківському регіоні проводиться регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, в якому вже традиційно беруть участь курсанти   нашого університету.

Так, напередодні  відбувся вже ХІV конкурс, де наші майбутні офіцери представили свої наукові роботи, які отримали високу оцінку поважного журі:

  • дипломом ІІІ ступеня нагороджено курсантку 5 курсу льотного факультету Єлизавету ТИМОШЕНКО за перемогу у конкурсі за напрямом «гуманітарні науки»;
  • дипломом ІІІ ступеня нагороджено курсантку 5 курсу льотного факультету Тетяну ІВАНОВУ за перемогу у конкурсі за напрямом «гуманітарні науки»;
  • дипломом ІІІ ступеня нагороджено курсанта 4 курсу льотного факультету Олексія БИЧЕНКА за перемогу у конкурсі за напрямом «гуманітарні науки».

Вітаємо переможців та їх наукового керівника кандидата технічних наук, доцента, підполковника Володимира АФАНАСЬЄВА. Бажаємо нових творчих злетів у майбутньому та яскравих перемог!

Попередній запис

НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ !

Наступний запис

Конкурс не фінал, а лише початок.