Індивідуальні новини кафедри Вищої математикиНовини

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади серед студентів класичних та технічних ВНЗ України з навчальної дисципліни «Математика»

З 14 по 17 травня 2019 року у Сумському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика». В олімпіаді взяли участь приблизно 100 представників з більш ніж 30 вищих навчальних закладів усієї України.

Команду університету представляли курсанти льотного факультету   В’ячеслав Вішняков , Микола Бичков, факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Ян Боровенський, інженерно-авіаційного факультету Володимир Зинченко та керівник, доцент кафедри вищої математики Кузнєцов Пилип.

Вітаємо Володимира Зинченка, який отримав грамоту третього ступеня за рішенням журі та Яна Боровенського, який отримав грамоту за оригінальний розв’язок задач. Висловлюємо подяку керівникам наукового гуртка кафедри вищої математики старшому викладачу Наталії Черновол та доценту кафедри вищої математики Наталії Лемешевій.

Вітаємо переможців!!!

Бажаємо подальших успіхів та натхнення.

Попередній запис

КОМАНДА ХНУПС з CROSSFIT срібний призер «CrossFit ARMY CHALLENGE II»

Наступний запис

Розпочалася ХV наукова конференція курсантів та студентів