1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 7(105)'2012
  5. Метод підтримки та допомоги у освітній діяльності людям з порушеннями розвитку нервової системи

Метод підтримки та допомоги у освітній діяльності людям з порушеннями розвитку нервової системи

О.В. Щербаков, А.Ю. Юровський, О.О. Двоскін
Системи обробки інформації. — 2012. — № 7(105). – С. 226-229.
УДК 4.9
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Проаналізовані відомі методи допомоги людям з вадами розвитку нервової системи – «спосіб лото», метод спільного малювання. Надано опис кожного з них. Визначено їх основні недоліки. Запропоновано метод підтримки та допомоги у освітній діяльності з використанням інформаційних технологій. Описана реалізація запропонованого методу у вигляді програмних модулів, що зібрані у єдину систему. Показані суттєві переваги запропонованого методу перед його попередниками, що існували тільки в аналоговому вигляді і без автоматизованої системи збору та аналізу статистики проведення занять з людьми , що мають вади у розвитку нервової системи. Представлена практична цінність реалізації запропонованого методу.


Ключові слова: аутизм, соціальна адаптація, хвороби аутичного спектру, комплексна система, спосіб лото, спільне малювання
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Щербаков О.В. Метод підтримки та допомоги у освітній діяльності людям з порушеннями розвитку нервової системи / О.В. Щербаков, А.Ю. Юровський, О.О. Двоскін  // Системи обробки інформації. – 2012. – № 7(105). – С. 226-229.