1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(109)'2013
  5. Пропозиції з удосконалення повірки високоточних амперметрів і вольтметрів з основною відносною похибкою 0,2 % та більше

Пропозиції з удосконалення повірки високоточних амперметрів і вольтметрів з основною відносною похибкою 0,2 % та більше

А.В. Котов, М.В. Борисенко, С.В. Герасимов
Системи обробки інформації. — 2013. — № 2(109). С. 44-47.
УДК 621.317
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В статті розглянуті існуючі недоліки при проведенні повірки високоточних амперметрів і вольтметрів, особливо в місцях їх постійної експлуатації. Надані пропозиції щодо вдосконалення схеми повірки високоточних амперметрів і вольтметрів класом точності 0,2 % та більше, які повіряються за ГОСТ 8.497-83. Наведений розроблений метод визначення метрологічних характеристик високоточних амперметрів і вольтметрів класом точності 0,2 % та більше та схеми, які його реалізують. Визначені переваги запропонованого методу відносно існуючих та порядок розрахунку похибки результату вимірювання. Обґрунтовані основні положення щодо використанні запропонованих методу та схем до нього.


Ключові слова: амперметр, вольтметр, клас точності масштабний перетворювач, установка, схема
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Котов А.В., Борисенко М.В., Герасимов С.В. Пропозиції з удосконалення повірки високоточних амперметрів і вольтметрів з основною відносною похибкою 0,2 % та більше. Системи обробки інформації. 2013. № 2(109). С. 44-47.