1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 5(112)'2013
  5. Математична модель авторизації та автентифікації безпроводового доступу в телекомунікаційних системах та мережах

Математична модель авторизації та автентифікації безпроводового доступу в телекомунікаційних системах та мережах

Д. І. Прокопович-Ткаченко
Системи обробки інформації. — 2013. — № 5(112). — С. 111-118.
Тематика статті: Захист інформації
УДК 004.056.5
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Пропонується математична модель авторизації та автентифікації безпроводового доступу, яка дозволяє врахувати колізійні властивості формованих ключів авторизації для оцінки безпеки телекомунікаційних систем та мереж. Обґрунтовуються вимоги до схеми авторизації та автентифікації, виконання яких дозволяє забезпечити потрібні ймовірнісно-часові показники формованих ключів авторизації доступу для підвищення безпеки безпроводових телекомунікаційних систем і технологій.
Ключові слова: безпека, інформаційна система, безпроводова телекомунікаційна мережа
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Прокопович-Ткаченко Д. І. Математична модель авторизації та автентифікації безпроводового доступу в телекомунікаційних системах та мережах / Д. І. Прокопович-Ткаченко  // Системи обробки інформації. — 2013. — № 5. — С. 111-118.