1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 8(115)'2013
  5. Багатофункціональна лазерна інформаційно-вимірювальна система для полігонного випробувального комплексу

Багатофункціональна лазерна інформаційно-вимірювальна система для полігонного випробувального комплексу

О.В. Коломійцев, С.І. Клівець, О.С. Петренко, Д.В. Руденко
Системи обробки інформації. — 2013. — № 8(115). С. 53-58.
УДК 681. 375
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Запропонована багатофункціональна лазерна інформаційно-вимірювальна система (ЛІВС) для полігонного випробувального комплексу, яка побудована на використанні частотно-часового методу (ЧЧМ) пошуку, розпізнавання і вимірювання параметрів руху літального апарату (ЛА) та оптико-електронного модуля. Багатофункціональна ЛІВС здійснює кутове автосупроводження ЛА у широкому діапазоні дальностей при одночасному вимірюванні кутів азимута і місця, похилої дальність, радіальної і тангенціальної (кутових) швидкостей та має у своєму складі телевізійний канал для здійснення об’єктового контролю у реальному масштабі часу. Представлені результати оцінки точностних характеристик вимірювальних каналів та схемо-технічні рішення побудови ЛІВС. Розкрита сутність кутового автосупроводження ЛА, вимірювання його шести параметрів руху, здійснення об’єктового контролю та, за необхідністю, пошук ЛА, розпізнавання і видачу команд керування ЛІВС.


Ключові слова: багатофункціональна лазерна інформаційно-вимірювальна система, частотно-часовий метод вимірювання, літальний апарат
Бібліографічний опис для цитування:
Коломійцев О.В., Клівець С.І., Петренко О.С., Руденко Д.В. Багатофункціональна лазерна інформаційно-вимірювальна система для полігонного випробувального комплексу. Системи обробки інформації. 2013. № 8(115). С. 53-58.