1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 1(117)'2014
  5. Оцінка періодичності алгоритму потокового шифрування при ненульових значеннях індексних елементів

Оцінка періодичності алгоритму потокового шифрування при ненульових значеннях індексних елементів

Р.В. Корольов, Д.А. Волков
Системи обробки інформації. — 2014. — № 1(117). – С. 147-149.
Тематика статті: Захист інформації
УДК 681.3.06
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

В роботі проведені дослідження алгоритму поточного шифрування RC4 при ненульових значеннях індексних елементів. Визначаються довжини періодів псевдовипадкових чисел з обмеженим періодом. Доведено що існує залежність розташування одиничного елемента у S-блоці зі значеннями індексних елементів, при яких формується послідовність з обмеженим періодом.
Ключові слова: генератор псевдовипадкових чисел, алгоритм поточного шифрування, RC4
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Корольов Р.В. Оцінка періодичності алгоритму потокового шифрування при ненульових значеннях індексних елементів / Р.В. Корольов, Д.А. Волков  // Системи обробки інформації. – 2014. – № 1(117). – С. 147-149.