1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(118)'2014
  5. Програмне забезпечення для визначення аероіонних зон у закритих приміщеннях

Програмне забезпечення для визначення аероіонних зон у закритих приміщеннях

О.В. Строкань
Системи обробки інформації. — 2014. — № 2(118). – С. 72-75.
УДК 537. 56
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

У статті розглянуто спосіб підвищення ефективності та якості визначення картини розподілення концентрації від’ємних аероіонів від іонізаторів на розрахунковій площині при зміні іі кута нахилу. В якості кута нахилу розрахункової площини приймається кут, що утворюється між горизонтальною площиною і розрахунковою. Таким типом площини володіють приміщення: лекційні аудиторії, глядацькі зали кінотеатрів тощо. Зокрема у статті пропонується програмне забезпечення для визначення рівня концентрації аероіонів від одного і більше іонізаторів у заданій точці на площині, розроблене середовищі програмування Delphi. Результати роботи рекомендується застосовувати при проектуванні розташування систем аероіонізації у виробничих та соціальних приміщеннях.
Ключові слова: від’ємні аероіони, іонізатор, кут нахилу,похила площина, програмне забезпечення, виконавча програма, середовище програмування Delphi
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Строкань О.В. Програмне забезпечення для визначення аероіонних зон у закритих приміщеннях / О.В. Строкань  // Системи обробки інформації. – 2014. – № 2(118). – С. 72-75.