1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 8(124)'2014
  5. Розвиток підходів до вирішення проблеми безпеки техногенних об’єктів у сегменті водневої деградації

Розвиток підходів до вирішення проблеми безпеки техногенних об’єктів у сегменті водневої деградації

Г.В. Микитин
Системи обробки інформації. — 2014. — № 8(124). С. 183-190.
УДК 004.056:504
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Проаналізовано стан проблеми “метал – водень” у контексті розвитку та застосування методів і засобів для визначення концентрації водню і, на цій основі, оцінювання ступеню водневої деградації, як фактору небезпеки надзвичайних техногенних ситуацій. Розроблено системний підхід до визначення об’ємної концентрації водню у феромагнетиках на основі взаємодії систем “метал – водень“ та “об’єкт – інформаційна технологія (ІТ)” методом магнітної післядії (МП) за умов намагнічування, наводнення (навантаження) зразка та на рівні перетворення: магнітна проникність – частота автоколивань – параметр МП – концентрація водню (закон Сівертса).


Ключові слова: техногенний об’єкт, безпека, воднева деградація, надзвичайна ситуація, системний підхід, системи “метал – водень” та “об’єкт – ІТ”, метод магнітної післядії, концентрація водню
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Микитин Г.В. Розвиток підходів до вирішення проблеми безпеки техногенних об’єктів у сегменті водневої деградації. Системи обробки інформації. 2014. № 8(124). С. 183-190.