1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 2(14)'2008
  5. Бойові системи майбутнього, їх вплив на боєздатність сухопутних військ

Бойові системи майбутнього, їх вплив на боєздатність сухопутних військ

О.В. Толстой
УДК 355.7
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Наступ ери прав людини породило в цій людині гостре прагнення користуватися цими правами якомога довше і не віддавати своє єдине життя ні за яких обставин, у тому числі і на полі бою. Звідси все зростаючий інтерес до роботів-солдатів і питань застосування автономних бойових систем. У статті проведено аналіз тенденції розвитку поколінь війн і збройних конфліктів, що мали місце. Визначено головне проблемне питання – як максимально скоротити втрати серед військовослужбовців під час виконання бойових завдань. Запропоноване обґрунтоване вирішення визначеного проблемного питання – задачі, що раніше покладалися в основному на живу силу перекласти на бойові системи (бойові роботи) які вже існують або знаходяться у стадії розробки. Надано огляд сучасного стану військового робото будівництва і напрямки розвитку в цей галузі передових країн світу. Визначені можливі зміни сучасних поглядів на ведення бойових дій у зв’язку з застосуванням бойових систем (бойових роботів).


Ключові слова: бойові системи, майбутнє, війна, збройні конфлікти, озброєння, бойові роботи, розвиток, сухопутні війська, військове мистецтво, тактика, військова техніка
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Толстой О.В. Бойові системи майбутнього, їх вплив на боєздатність сухопутних військ. Системи озброєння і військова техніка. 2008. № 2(14). С. 68-70.