1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 2(14)'2008
  5. Обґрунтування вимог до якості зв'язку при передачі інформації у комп'ютерних мережах систем критичного застосування

Обґрунтування вимог до якості зв'язку при передачі інформації у комп'ютерних мережах систем критичного застосування

С.Г. Семенов, О.О. Можаєв, І.В. Ільїна
УДК 621.34
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Дано визначення систем критичного застосування. Визначені найбільш важливі критерії оптимізації комп'ютерних мереж систем критичного застосування. Визначено, що основним показником своєчасності зв'язку при передачі інформації являється ймовірність доведення інформації до одержувача за час , що не перевищує, допустимий. Обґрунтовані вимоги до якості зв'язку при передачі інформації в комп'ютерних мережах систем критичного застосування. Проаналізовано залежності допустимого часу передачі кодограм від дисперсії помилок, що виникають за рахунок затримки кодограм в каналах зв'язку, та ймовірності «невиходу» об’єкта за межі допустимої області відображення від дальності до об’єкта.


Ключові слова: система критичного застосування, комп'ютерні мережі, своєчасність, час доставки інформації, інформація, радіолокація
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Семенов С.Г., Можаєв О.О., Ільїна І.В. Обґрунтування вимог до якості зв'язку при передачі інформації у комп'ютерних мережах систем критичного застосування. Системи озброєння і військова техніка. 2008. № 2(14). С. 108-110.