1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(6)'1999
  5. Округление численных параметров регрессионной модели

Округление численных параметров регрессионной модели

В. Ю. Дубницкий , Н. А. Цейтлин
Системи обробки інформації. — 1999. — № 2(6). — С. 150-153.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 519.2
Мова статті: російська

Представлен способ статистически обоснованного округления регрессионных коэффициентов многофакторных моделей.
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Дубницкий В. Ю. Округление численных параметров регрессионной модели / В. Ю. Дубницкий , Н. А. Цейтлин  // Системи обробки інформації. — 1999. — № 2. — С. 150-153.