1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 4(16)'2008
  5. Основні шляхи розвитку систем управління військами та зброєю на сучасному етапі

Основні шляхи розвитку систем управління військами та зброєю на сучасному етапі

Ю.Ф. Кучеренко, О.М. Гузько
УДК 681.324
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті наводяться шляхи розвитку сучасних та створення перспективних систем управління військами та зброєю 21 століття, з врахуванням розвитку теорії і практики застосування міжвидових підрозділів збройних сил, які приймають участь у проведенні різноманітних операцій (бойових дій). Основу функціонування перспективних систем з управління військами та зброєю міжвидових угруповань будуть складати різноманітні інформаційні засоби, розвідувально-ударні комплекси і системи різного призначення, які забезпечать контроль за обстановкою у районі проведення операції, комплексне застосування бойових засобів та розподіл між ними бойових задач у реальному масштабі часу або виконання бойових завдань самостійно у відриві від основних сил контингенту.


Ключові слова: автоматизація, управління військами, система управління, розвідувально-ударний комплекс, операція, бойові дії, міжвидове угруповання, бойові засоби, підрозділ
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кучеренко Ю.Ф., Гузько О.М. Основні шляхи розвитку систем управління військами та зброєю на сучасному етапі. Системи озброєння і військова техніка. 2008. № 4(16). С. 73-76.