1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 2(18)'2009
  5. Аналіз складу технічних засобів системи технічного обслуговування комплексів керованої ракетної зброї танків

Аналіз складу технічних засобів системи технічного обслуговування комплексів керованої ракетної зброї танків

А.О. Левченко, В.В. Хахула
УДК 621.396.6, 623
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Проведено аналіз наявних складових частин комплексів керованої ракетної зброї танків, що є на озброєнні Збройних Сил України для визначення спільних за функціональним призначенням елементів, та елементів які одночасно є об’єктом експлуатації з одного боку, та засобом контролю з іншого. Проведено аналіз ієрархії взаємного впливу стану елементів комплексів з урахуванням заходів підсистем системи технічного забезпечення експлуатації, із забезпеченням подальшого синтезу єдиної універсальної моделі системи технічного обслуговування з прогнозуванням параметрів для комплексів керованої ракетної зброї танків з керуванням ракетою за променем.


Ключові слова: комплекс керованої ракетної зброї танка, контрольно-перевірочна машина, контрольноперевірочна апаратура, система технічного забезпечення експлуатації, технічне обслуговування та ремонт
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Левченко А.О., Хахула В.В. Аналіз складу технічних засобів системи технічного обслуговування комплексів керованої ракетної зброї танків. Системи озброєння і військова техніка. 2009. № 2(18). С. 22-26.