1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(18)'2002
  5. Оптимізація розподілу фрагментів даних інформаційних систем

Оптимізація розподілу фрагментів даних інформаційних систем

Г.А. Кучук
Системи обробки інформації. — 2002. — № 2(18). – С. 272-275.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 681.324
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Запропоновано підхід до рішення задачі оптимального розподілу фрагментів даних (ФД) інформаційних систем (ІС) у середовищі базової інформаційної мережі передачі даних (БІМ ПД)
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кучук Г.А. Оптимізація розподілу фрагментів даних інформаційних систем / Г.А. Кучук  // Системи обробки інформації. – 2002. – № 2(18). – С. 272-275.